[BEKLEMEDE]  LSPD Başvuru Formu : wnocm

konuyu başlatan : wnocm

252
0
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Kabul edilmiş karakter başvuru formu linkiniz :: http://forum.beksterroleplay.com/showthread.php?tid=210

Daha önce bir devlet oluşumunda bulundunuz mu ?: Çok kısa bir süre çaylak rolünde oynadım.

Neden LSPD'a dahil olmak istiyorsunuz?: Karakterimin rolüne girebilmem için polislik yada devlet işlerinde bulunmam onun yararına olur. Polis olmak isteyen bir karakter ve adaleti öğretmek isteyen bir yapıya sahip olduğu için polislik.

Sizi diğer başvuranlardan ayıran özellikleriniz nedir ?: Polis olmam beni oyuna daha da bagliycak ve serverda online saatim cok daha fazla olacak. Polis gereken her yerde gorev basinda olabilcegim cok yuksek ihtimal beni digerlerinden daha ayiran bi ozellik diyebilirim ayrica Rolümü ve karakterimi tatmin edebilmek.

Daha önce herhangi bir sebepten dolayı hüküm giydiniz mi ?: Hayır

Biyografiniz :: Joseph, daha 2 yaşında iken anne ve babasını bir deprem afetinde kaybetmiştir. Depremde o bölgede sağ çıkan mucizevi bir şekilde sadece Joseph olmuştur. Tabi bu şekilde tek başına hayatını devam ettiremeyeceği için devlet tarafından yetimhaneye alınmıştır. Joseph büyür ve üniversite çağına gelir. İktisat bölümünü okur ve mezun olduktan sonra biriktirdiği paralarla ve devletin desteği ile Mısır ülkesine yabancı dil öğrenmeye gitmiştir. Burayıda başarılı bir şekilde tamamladıktan ve ülkesine döndükten sonra bölümüyle alakalı iş arayışlarına başlamıştır. Ancak başvurduğu heryerden red cevabı alıyordu. Bu durum iyice canını sıksada aklına üniversite zamanında hoşlandığı kız olan Belly geliyordu. O bunun moralini yükseltiyordu. Çünkü Belly onunla aynı bölümü okumus ve bankacılık yapıyordu. Aklına onun çalıştığı bankaya basvuruda bulunmak geldi ve gidip hemen iş başvurusunda bulundu. Joseph heyecanla sonucun olumlu olmasını bekliyordu ve beklediği cevabıda aldı. İşe alınmıştı ve Belly ile birlikte çalışacaktı. Belkide hayatı boyunca tanısamadıgı konusamadığı sevdiği kızla tanısma fırsatı belkide hayat arkadaşı olacaktı. Joseph çok heyecanlıydı. Hafta bası gelmişti Joseph in ilk iş günüydü. İşveren kurum bankaya 3 saat geç gelebileceğinin bilgisini vermişlerdi. Joseph bunun rahatlıgında güzelce hazırlanmış ve bankaya doğru yolunu tutmuştu. Heyecan yüzünden okunuyordu. Bankaya doğru yaklaşmıştı. Ancak etrafında bir hareketlilik, polis arabaları, ambulanslar... Ne olduğuna anlam verememişti Joseph. Oradaki bir polis memuruna durumu sordu. Aldığı bilgi sonucunda eli ayağı titremeye başladı. Banka soygunu gerçekleşmişti. Ve dünyanın en kanlı soygunu gerçekleşmişti. 8 tane ölü ve 15 tane yaralı vardı. Ölülerin arasında Belly de vardı... Joseph ambulansa yaklaştı. Sağlık görevlileri birbir yaralıları ve ölüleri sedyeyle taşıyorlardı. Belly i gördü... O an Joseph in başından sanki kaynar su boşalmıştı. Dünyası yıkılmıştı. 1 Ay boyunca Joseph kendine gelemedi. Sonra hayatın bu şekilde böyle devam etmeyeceğini anlayan Joseph polis olmaya karar vermişti. Amerikanın yeni bir bölgesine gidip hayatına sıfırdan bir başlangıç yapmak istiyordu. Los Santos... Şehire giriş yaptığında ağzından bu cümleler dökülüyordu: "Dünyada ki herkes adalaletin ne olduğunu öğrenecek!"

Adınız / Soyadınız :: Tugay Erdoğan

Discord'daki adınız :: winocm#1027

Teamspeak programınız ve çalışan bir mikrofonunuz olduğunu onaylayın. :: Onaylıyorum

Foruma Git:

1 Ziyaretçi