[REDDEDİLDİ]  LSMS Başvuru Formu : Yağız Birdal

konuyu başlatan : Yağız Birdal

228
1
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Kabul edilmiş karakter başvuru formu linkiniz :: eski sitede kaldı
Daha önce bir devlet oluşumunda bulundunuz mu ?: haır
Neden LSMS'e dahil olmak istiyorsunuz?: bu işi seviyorum ve insanlara yardım etmek güzel bi şey.
Sizi diğer başvuranlardan ayıran özellikleriniz nedir ?: arabalar hakkında bilgili olmam ve dürüst olmam
Daha önce herhangi bir sebepten dolayı hüküm giydiniz mi ?: hayır
Biyografiniz :: Brett Baron 1995 Amerika da doğmuştur çocukluğundan beri arabalara karşı bi sevgisi varmış ve babası zaten galericiymiş ama Brett arabaları tasarlamayı severmiş zor bir çocukluk atlatan Brett lise dönemine gelmiş ve lise yi meslek lisesinde okumuş fakat istese daha büyük yerlerde okuyabilirmiş ama brett arabalara karşı ilgisinden dolayı meslek lise sinde okumuş üniversiteyi düz geçen brett uzun uğraşlar sonucu mekanik olmuştur fakat annesi ve babası buna karşı gelmiştir ama brett 18 yaşını doldurduğu için kendi kararlarını kendi verebilirmiş ve annesi ve babasına demişki ben kendi yolumu çizcem demiş annesi ve babası 18 yaşını geçtiği için karşı çıkamamış ne kadar zorluklar atlatsada mekanik olmuş ve kendi yolunda devam etmiş ama çoğu girdiği mekanik dükkanlarından atılmış çünkü brett saf birisi gibi gözükürmüş ama fakat girdiği bir dükkanda mekaniğin patronu onu bir mülakata sokmuş ve ordan başarılı bir şekilde geçmiş ve işe başlamış ve brett yıllarca emek dökdükten sonra yavaş yavaş rütbe atlamaya başlamış ve oranın patronu olmuş ve başarılı bir şekilde büyük miktarda paralar almış ve brett ne olursa olsun ailesinin yanına gitmiş ve ailesi onlan gurur duyarmış.
Adınız / Soyadınız :: Yağız Birdal
Discord'daki adınız :: Brett Baron/Yağız#4188

Şu an personel eksikliğimiz yoktur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Foruma Git:

1 Ziyaretçi