[BEKLEMEDE]  LSPD Başvuru Formu : PvpEren

konuyu başlatan : PvpEren

226
0
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Kabul edilmiş karakter başvuru formu linkiniz :: http://forum.beksterroleplay.com/showthread.php?tid=193

Daha önce bir devlet oluşumunda bulundunuz mu ?: Evet , Polis Memuru Oldum , Mechanic çi oldum.

Neden LSPD'a dahil olmak istiyorsunuz?: İnsan Hayatını kurtarıp , İnsanlığımızdaki İllegal Virüsleri temizlemek istiyorum.

Sizi diğer başvuranlardan ayıran özellikleriniz nedir ?: Tecrübem olması.

Daha önce herhangi bir sebepten dolayı hüküm giydiniz mi ?: Hayır

Biyografiniz :: 1994 yılında doğmuş ve yaş ilerledikçe ailesinden darp, dayak yemeye devam etmiş. Ailesinden çok şiddet gördüğü için 15 yaşlarında evden ayrılmış.Evden ayrıldıktan sonra kötü arkadaşlarının evinde kalmış.Bir gün o kötü arkadaşları ona bir teklif yapmış. Bu teklif; "bizimle esrar işine gel çok para var" demişler.
Oda bu teklifi kabul etmiş ve ardından esrar işine girişmişler.
Esrar işine giriştikten sonra hayatı boka sarmış ve çok mutsuz olmuş yaptıklarından bir süre sonra yanlış olduğunu anlayıp polis departmanına katılmayı isteyip ve diğer insanlarında kötü karar vermemesini istemiştir. Kimse yaptıklarından haberdar değildir. Her gün içinde bir acıyla uyandığı için bu acıya son vermek için bu kötülüklerinin karşılığında iyilik yapmayı istemiştir.....

Adınız / Soyadınız :: Eren Demir

Discord'daki adınız :: RocK_DraKe#3763

Teamspeak programınız ve çalışan bir mikrofonunuz olduğunu onaylayın. :: Onaylıyorum

Foruma Git:

1 Ziyaretçi