[BEKLEMEDE]  Karakter Başvuru Formu : deathwhite

konuyu başlatan : deathwhite

5907
0
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Oyun içerisinde kullanacağınız İsim / Soyisim:: Muhuttin Abalı

Doğum Tarihiniz:: 10/26/1994

Daha önce herhangi bir oyunda Roleplay yaptınız mı ?: Daha önce hiç roleplay oynamadım lakin internette rp oynayanları izledikten sonra bu işe soyundum.

Steam ID'niz:: STEAM_1:1:454060898

Steam profil linkiniz:: http://steamcommunity.com/profiles/76561198868387525

Discord'daki adınız:: CihanKumru#4936

Karakter Biyografiniz:: Genç yaşta yetim kalan Muhuttin yalnızlığa alışmış ve arkadaş arayışındadır. Muhuttin arkadaşları için herşeyi yapmaya hazırdır çünki onun için mutluluk bambaşka bir olaydır. Eğlenmeyi seven ve araba sürmekten hız yapmaktan son derece zevk alan birisidir. Boş zamanlarında poligonda atış yapmayı çok sever çünki bu onu çok rahatlatır.

Bir barda içerken sarhoşun birisiyle tartışmaya girdin ve silahını çıkarıp sana doğrulttu. Bu durumda ne yapardın ?: Hey adamım ne yapıyorsun diye diyolağa girerim o sırada sarhoşun aklını başka yere çektikten sonra duygusal olarak zayıflatmaya çalısırım bu sırada silahıma yavaş yavaş elimi uzatıp uygun anda çıkarıp anlından vururum ve hemen oradan uzaklaşıp bir süre ortadan kaybolurum.

Kırmızı ışıkta durmadığın için bir polis aracı arkana takıldı. Durmak istemiyorsun çünkü üzerinde illegal bir silah var. Aracını çarptın ve araçtan çıkan iki polis hemen arkanda. Ne yapardın ?: Ellerimi havaya kaldırırım ve panik yaptığımı kaçmamam gerektiğini söyler olayı tatlıya bağlamaya çalışırdım.

Bir oyuncu diğer oyuncuya sesli konuşma kanalı üzerinden Discord'a gelmesini söyler. Bu durumda bu oyuncu hangi kural ihlalini yapmıştır?*: Metagaming

Bir oyuncu polis merkezi önündeki polislerin yanına aracıyla gidip sürekli aracına patinaj çektiriyor. Bu durumda oyuncu hangi kuralı ihlal etmiş olur ?: Cop Baiting

Berkay adlı oyuncu polislerin çatışma seslerini duyup yanlarına gider. Polis uzaklaşmasını söyler ve Berkay uzaklaşıp, silahıyla geri gelip hiçbir şey söylemeden polislere ateş açar. Bu durumdaki yapılan yanlışlık nedir ?: Fear-RP

A oyuncusu B oyuncusuna silah doğrultmaktadır. B oyuncusu arkası dönük bir şekilde teslim olur. Birden ayağa kalkar ve "ben eski gaziyim" diyerek A oyuncusuna yumruk atmaya başlar. Sorun nedir ?: Retarted RP

Fear RP kuralını kendi kelimelerinizle açıklayın :: Gerçek hayattaki duygularını oyuna yansıtma roleplay olayının dışına çıkmak.

Deathmatch kuralını kendi kelimelerinizle açıklayın :: Kimse serikatil değil durduk yere sağa sola ateş etsin.

Powergaming kuralını kendi kelimelerinizle açıklayın :: Kimse superman değil roleplay dışına çıkmamak gerekir.

/me komutu rolsel olarak ne zaman kullanılır açıklayın :: Kendinden Bahsederken.

Foruma Git:

1 Ziyaretçi