[REDDEDİLDİ]  LSPD Başvuru Formu : kalemadam

konuyu başlatan : kalemadam

293
1
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Kabul edilmiş karakter başvuru formu linkiniz :: ben önceki hesabımın Şifresini Unutmuşum Yeni Hesap DC DE Whitelistliyim
Daha önce bir devlet oluşumunda bulundunuz mu ?: Evet Polis Doktor Polisteyken Komiser Olmuşluğum var
Neden LSPD'a dahil olmak istiyorsunuz?: Çok Fazla Rp Döndüğü İçin ve sıkılmayacağımı Düşündüğüm için
Sizi diğer başvuranlardan ayıran özellikleriniz nedir ?: Çok fazla Rol bilmem Ve fazlasıyla Aktif Olmam
Daha önce herhangi bir sebepten dolayı hüküm giydiniz mi ?: Giymedim
Biyografiniz :: Demir küçük yaşlarında Türkiyede Doğmuşdoğumuş,Annesi ve babası polislermiş.Babasının Rütbesi:Şef Annesinin Rütbesi:Teğmen.Kasaba da huzuru ailesi sağlıyormuş öbür polisler düzgün iş yapamıyorlarmış ellerine yüzlerine bulaştırıyorlarmış.Bu yüzden ailesi çok yorulmuş bu kasaba güvenliğinden.İstifasını vermek istiyorlar fakat devlet onların istifasını vermelerine izin vermiyormuş.Bu yüzden bilerek işe gitmemeye başladılar.Kasaba da kavgalar,soygunlar,çatışmalar vb.Devlet bunların yine çıkışını vermemiş çünkü devlet hile ve hurda ile tahta geçmişti.O zamanlar Demir 17 yaşındaydı ve çok stresle büyümüştü ve o şehir eşkiyalarını durdurmak istiyordu.Bu yüzden Üniversite sınavına çalışıp Police Academy Universtyi kazanmak istiyordu.Bir gün evlerine devlet yöneticisi gelip neden işe gelmiyorsunuz diye azarlamıştı o sirada Demir Üni.Sınavına çalışıyordu Tüm dikkati dağılmıştı.Bir ses duyduBig Grinerhal kasabayı terkedin diye bağırmıştı yönetici.Babasıda:Biz çok meraklıydık dedi ve ertesi gün tüm pılını pırtını toplayıp Bekster DragonsKasabasına Gitmiş Ve Dedesinin Yanında kalıyorlarmış.Bekster Kasabasında 2 yıl kaldıktan sonra Demir Üni.Sınavına girmişti.Sınavı çok kolay geçmişti .Şimdi artık gözler sonuçtaydı.Sonucu Beklerken Kasabadaki Polislerle Konuşmuş Kasaba Hakkında Bilgi Almıştı.
Adınız / Soyadınız :: Önder Polat
Discord'daki adınız :: kalémcuk#6211
Teamspeak programınız ve çalışan bir mikrofonunuz olduğunu onaylayın. :: Onaylıyorum

Reddedildi.
HARRY BUCKLEY

Foruma Git:

1 Ziyaretçi