[BEKLEMEDE]  Karakter Başvuru Formu : Revolver1909

konuyu başlatan : Revolver1909

6482
0
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Oyun içerisinde kullanacağınız İsim / Soyisim:: Saldıray Büyük

Doğum Tarihiniz:: 06/27/1998

Daha önce herhangi bir oyunda Roleplay yaptınız mı ?: 3 sene önce GTA SAMP üzerinden roleplay yaptım

Steam ID'niz:: STEAM_0:0:0

Steam profil linkiniz:: http://steamcommunity.com/profiles/https...8138766098

Discord'daki adınız:: revolver1909

Karakter Biyografiniz:: Saldıray Büyük karakteri 03.08.1988 doğumlu bir karakterdir. 6 aylıkken annesi ve babasını trafik kazasında kaybetmiş, dedesi tarafından büyütülmüş, içinde hep bunun burukluğunu yaşayan genellikle sakin yapılı ancak damarına basılınca kendini kaybeden bir karakterdir. En büyük zaafıda kendini kaybetmesidir. Bir dönem tır şoförlüğü yapmıştır

Bir barda içerken sarhoşun birisiyle tartışmaya girdin ve silahını çıkarıp sana doğrulttu. Bu durumda ne yapardın ?: En mantıklı hareket karşıda ki oyuncuya fear rp yapıp onu ikna etmeye çalışmaktır.

Kırmızı ışıkta durmadığın için bir polis aracı arkana takıldı. Durmak istemiyorsun çünkü üzerinde illegal bir silah var. Aracını çarptın ve araçtan çıkan iki polis hemen arkanda. Ne yapardın ?: Kaçmaya çalışırdım. Etrafta ki engelleri ve arazi şartlarına uyarak kaçmaya çalışırdım. Yakalanırsam da teslim olurdum.

Bir oyuncu diğer oyuncuya sesli konuşma kanalı üzerinden Discord'a gelmesini söyler. Bu durumda bu oyuncu hangi kural ihlalini yapmıştır?*: Metagaming

Bir oyuncu polis merkezi önündeki polislerin yanına aracıyla gidip sürekli aracına patinaj çektiriyor. Bu durumda oyuncu hangi kuralı ihlal etmiş olur ?: Cop Baiting

Berkay adlı oyuncu polislerin çatışma seslerini duyup yanlarına gider. Polis uzaklaşmasını söyler ve Berkay uzaklaşıp, silahıyla geri gelip hiçbir şey söylemeden polislere ateş açar. Bu durumdaki yapılan yanlışlık nedir ?: Deathmatching

A oyuncusu B oyuncusuna silah doğrultmaktadır. B oyuncusu arkası dönük bir şekilde teslim olur. Birden ayağa kalkar ve "ben eski gaziyim" diyerek A oyuncusuna yumruk atmaya başlar. Sorun nedir ?: GOOA ihlalidir.

Fear RP kuralını kendi kelimelerinizle açıklayın :: Korku rpsidir. Örneğin çetelerin çok olduğu bir mahalleden geçerken tedirgin olmak veya gasp edilirken istemdışı yalvarmaktır.

Deathmatch kuralını kendi kelimelerinizle açıklayın :: Başka oyunculara sebepsiz yere ateş açıp rol baltalamaktır.

Powergaming kuralını kendi kelimelerinizle açıklayın :: gerçek hayatta yapılamayan şeyleri oyuna entegre etmektir. örneğin araba çarptığında hiçbir şey olmamış gibi devam etmek

/me komutu rolsel olarak ne zaman kullanılır açıklayın :: animasyonların yetmediği zaman emote olarak kullanılır. örnek olarak /me kapıyı açar

Foruma Git:

1 Ziyaretçi